lipiec20

UROCZYSTOŚCI RODZINNE

dodano: 20 lipca 2012 przez ajoli1


                      OSZALELI!W CIĄGU MIESIĄSC TO JUŻ 7IMPREZA RODZINNA!jAK NIGDY JAKOŚ W TYM ROKU KAZDY PRETEKST JEST DOBRY DO ZAPROSZENIA GOŚCI.I BYŁOBY OK GDYBY NIE FAKT,ŻE JA WOLAŁABYM WYKOŃCZYĆ MIESZKANIE NIŻ TRACIĆ KASĘ NA PREZENTY.NIE ŻEBYM BYŁA SKĄPA,ALE MILIARDERKĄ TEŻ NIE JESTEM.PRACUJE TYLKO M,JA SIEDZĘ W DOMU Z MAŁĄ.                                                         NAWET NIE MAM OCHOTY JUTRO IŚĆ(SAMA).TE PYTANIA,CZY M ZNOWU W PRACY!I MOJE WYMUSZONE UŚMIECHY.ZA OSTATNIM RAZEM USŁYSZAŁAM,ŻE JESTEM DZIELNA!                                                                                                   A CO CHCĄ USŁYSZEĆ?ŻE MI ŹLE?ŻE TĘSKNIĘ ZA NIM,ŻE WIECZNIE CZEKAM NA JEGO POWRÓT!OJ NIE!TAKĄ  MA PRACĘ I KOCHA TO CO ROBI,A JA NIE MAM PRAWA GO ZMIENIAĆ,NIE MAM PRAWA KAZAĆ MU TKWIĆ W DOMU.NIECH GADAJĄ! TYKLO ŻE TO ZAMIENIA MIŁE SPOTKANIE W BARDZO MĘCZĄCĄ KONIECZNOŚĆ.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
bozusia 21 lipca 2012 bozusia napisała:

te pytania są rzeczywiście irytujące, poużalajmy się nad biduleńką ,a jeść nie ma komu dać, tak to właśnie jest każdy by miłą coś do powiedzenia, każdy by skrytykował ,a rachunki sama się nie popłacą


zgłoś
bozusia 21 lipca 2012 bozusia napisała:

zawsze możesz wyłgać się w ostatniej chwili katarem lub inna dolegliwością np. z powodu alergii :) :) :)


Pokaż pozostałe komentarze 2 ›
zgłoś
MamaNaEtacie 29 lipca 2012 MamaNaEtacie napisała:

ja bym nie umiała być w domu, nie żebym uważala że to coś złego ale totalnie do tego się nie nadaję


zgłoś
ajoli1 29 lipca 2012 ajoli1 napisała:

Ty żyjesz tak aktywnie,że czasem się zastanawiam kiedy spisz!Mi zaczyna powoli ciążyć to siedzenie w domu.Zaczynam myśleć o pracy!